Rozcestník ROZCESTNÍK

Chalupa k pronajmutí

Nachází se přímo u lesa v klidné pouze rekreační části obce, je 645 m. n. m. Velký udržovaný pozemek s vlastním lesíkem je k silnici oplocený a je pouze 200 M OD ZASNĚŽOVANÉ SJEZDOVKY o délce cca 400 m. tam najdete i restauraci.

Chalupa je celoročně dobře dostupná, je zde 15 lůžek v podkroví, kde jsou 4 ložnice a 1 přistýlka v přízemí, TV, SAT, DVD, INTERNET WIFI - v celém objektu je k dispozici neomezené bezdrátové připojení.

V přízemí je společenská místnost na ní navazuje prostorná kompletně vybavená kuchyně s velkou rohovou lavicí. 2 koupelny s WC jsou v přízemí, veranda s posezením, kolárna - lyžárna, Chalupa je vhodná pro 3 - 4 rodiny až 16 osob včetně dětí. V objektu se nekouří.

Cena pronájmu chalupy

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty. Cena nezahrnuje el. energie - platba dle skutečné spotřeby na konci pobytu dle tarifu čez. Cena nezahrnuje vratnou kauci 1 000,- Kč (platí se při příjezdu) a poplatek z pobytu 17,- Kč za osobu a den (hosté do 18 let neplatí) – platí se současně s doplatkem ceny za pobyt. Při příjezdu se platí vratná kauce 1 000 kč a doplatek ceny pobytu.

Dřevo, voda a lúžkoviny včetně povlečení, WIFI INTERNET zdarma. Úklidové a mycí prostředky do kuchyně zdarma. Ručníky, utěrky, mýdlo, toal. papír si vemte sebou.

Nástup léto a zima hlavní sezona v so. 14h. - 15.h! odjezd následující so. v 10.00 hodin, v mimosezoně víkendové pobyty pá možnost od rána - ne do večera podle Vaší potřeby.

Klienti si na závěr ubytování provádějí vlastní úklid chalupy a chalupu předávají ve stavu v jakém ji dostali. Po dohodě možnost úklidu chalupy za poplatek 400 kč.

Víkendové pobyty pá. - ne. pouze mimo sezonu nebo na poslední chvíli.

Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit zálohu 1/2 ceny pobytu.

V případě zájmu Vám vystavíme pro zaměstnavatele fakturu. V ceně pobytu není započítán závěrečný úklid - objekt nutno předat v původním uklizeném stavu, v opačném případě poplatek 400 Kč za úklid.

Pes po dohodě předem pouze malá plemena, poplatek 60 Kč/den.

Ceny za týden Cena za víkend
Zimní sezóna:
Leden: 14 900 Kč
Únor: 17 900 Kč
Březen: 15 900 Kč
Mimo sezónu: 6 000 Kč
Letní sezóna: 19 900 Kč
Mimo sezónu: 11 900 Kč
Silvestr
44 900 Kč
Vánoce: 13 900 Kč

Pokud zákazník odstoupí od smlouvy, uhradí ubytovateli následující stornopoplatky:

 • stornování v období do 31 dnů před nástupem na pobyt: 300 Kč za pobyt
 • stornování v období od 30 do 21 dnů před nástupem na pobyt: 30 % celkové ceny
 • stornování v období od 20 do 15 dnů před nástupem na pobyt: 50 % celkové ceny
 • stornování v období od 14 do 7 dnů před nástupem na pobyt: 75 % celkové ceny
 • stornování v období 6 a méně dnů před nástupem na pobyt: 100 % celkové ceny
 • Pokud zákazník nenastoupí na pobyt, případně nastoupí na pobyt v pozdějším termínu, uhradí ubytovateli 100 % ceny původně objednaného pobytu.

Obsazenost

Zábava

Chalupa je svou polohou a nadmořskou výškou vhodná pro pěší turistiku a cykloturistiku, v zimě pak pro turistiku na běžkách a sjezdové lyžování i snowboarding v nových areálech na vysoké úrovni, sáňkování 200 m u sjezdovky nebo nad chalupou.

Blízká lyžařská střediska:

Kačenčina sjezdovka - Olešnice v O.h., Hartman - Olešnice v O. h., Čihalka - Olešnice, Olešnice v O.h., Sedloňov, Šerlišský mlýn, Deštné - Na Špičáku, Zieleniec, pod Masarykovou chatou, Deštné v Orlických horách, Nový Hrádek - Panská stráň. Sjezdovky přímo v Olešnici na vysoké úrovni - SKI areál Olešnice, Číhalka - 2km, sjezdovka Chata Juráška pouze 200 m - umělé zasněžování, restaurace. Deštné 10 km.

Turistické výlety:

Šerlišský Mlýn, Masarykova chata - www.orlickehory.net Prales Bukačka - www.orlickehory.net, Jiráskova cesta, Peklo u Nového Města nad Metují www.peklo-nemecek.cz, Přehrada Rozkoš.

Zámky a hrady:

Náchod - www.ceskem.cz, Opočno - www.zamek-opocno.cz, Nové Město n. M. www.zameknm.cz, Ratibořice - www.zamekratiborice.cz, Doudleby, Rychnov n. Kn.

Dále:

ZOO Dvůr Králové - www.zoodvurkralove.cz, V Olešnici jsou 2 hraniční přechody do Polska - Lázeňské město v Polsku - Kudowa Zdrój - Vodní Svět - aquapark - www.kudowa.zdroj.pl, tržnice, Broumovské stěny www.broumovskesteny.cz, Adršpašsko - teplické skály - www.adrspach.cz.

Možnosti koupání:

Možnosti koupání: bazén Deštné v Orlických horách, koupaliště Bystré, aquapark Kudowa Zdroj, koupaliště Dobré, bazén Náchod, koupaliště Náchod, koupaliště Hroška, koupaliště Dobruška, bazén Nové Město nad Metují, rybník Broumar, rybník Špinka, Brodský rybník.

Kontakt a adresa chalupy

Provozovatel:

 • ATACAMA, a.s.
 • Obrovského 402/11, 14100 Praha 4 - Chodov
 • IČO: 25088114

Kontaktní osoba:

 • Jaromír Seidl
 • Hurdálkova 357
 • Náchod 547 01

Adresa chalupy:

 • Olešnice v Orlických horách 083, 517 83
 • GPS: 50°22'27.4"N 16°19'56.6"E