Rozcestník ROZCESTNÍK

Chalupa k pronajmutí

Nachází se přímo u lesa v klidné pouze rekreační části obce, je 645 m. n. m. Velký udržovaný pozemek s vlastním lesíkem je k silnici oplocený a je pouze 200 M OD ZASNĚŽOVANÉ SJEZDOVKY o délce cca 400 m. tam najdete i restauraci.

Chalupa je celoročně dobře dostupná, je zde 15 lůžek v podkroví, kde jsou 4 ložnice TV, DVD, INTERNET WIFI - v celém objektu je k dispozici neomezené bezdrátové připojení.

Pokoje jsou samostně volně pronajímatelné.

V přízemí je společenská místnost na ní navazuje prostorná kompletně vybavená kuchyně s velkou rohovou lavicí. 2 koupelny s WC jsou v přízemí, veranda s posezením, kolárna - lyžárna, Chalupa je vhodná pro 3 - 4 rodiny až 15 osob včetně dětí. V objektu se nekouří.

Parkoviště hlídané kamerovým systémem.

Cena pronájmu chalupy

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty. Cena nezahrnuje el. energie - platba dle skutečné spotřeby na konci pobytu dle tarifu ČEZ + poplatek obci z pobytu 17,- Kč za osobu a den (hosté do 18 let neplatí). Při příjezdu se platí vratná kauce 3 000 kč.

Dřevo, voda a lůžkoviny včetně povlečení, WIFI INTERNET zdarma. Úklidové a mycí prostředky do kuchyně zdarma. Ručníky, utěrky, mýdlo, toal. papír si vezměte sebou.

Nástup léto a zima hlavní sezona v so. od 15.h. odjezd následující so. v 10.00 hodin, v mimo sezoně víkendové pobyty pá možnost od rána - ne do večera podle Vaší potřeby.

Klienti si na závěr ubytování provádějí vlastní úklid chalupy a chalupu předávají ve stavu v jakém ji dostali. Po dohodě možnost úklidu chalupy za poplatek 600 kč. Při větším znečištění chalupy a venkovního vybavení je z kauce stržen poplatek 1000 kč za mimořádný úklid.

Víkendové pobyty pá. - ne. pouze mimo sezonu nebo na poslední chvíli.

Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit zálohu 1/2 ceny pobytu.Doplatek ceny musí být uhrazen týden před nástupem na stejný účet.

V případě zájmu Vám vystavíme pro zaměstnavatele fakturu.

Pes po dohodě předem pouze malá plemena, poplatek 60 Kč/den.

Ceny za týden Cena za víkend
Zimní sezóna:
Leden: 19 900 Kč
Únor: 23 900 Kč
Březen: 21 900 Kč
Mimo sezónu:
Pá. - Ne. (2 noci): 8 900 Kč
Čt. - Ne. (3 noci): 10 900 Kč
Letní sezóna:
Červen: 17 900 Kč
Červenec, Srpen: 25 900 Kč
Mimo sezónu:
13 900 Kč
Silvestr:
45 900 Kč
Vánoce:
13 900 Kč
Cena za jednotlivé pokoje na dotaz.

Pokud zákazník odstoupí od smlouvy, uhradí ubytovateli následující stornopoplatky:

 • 60 a více dní - 0 % bude vrácena celá záloha
 • 59 - 30 dní – 40 % z ceny ubytování
 • 29 - 14 dní – 80 % z ceny ubytování
 • 14 - 0 dní – 100% z ceny ubytování

Obsazenost

Zábava

Chalupa je svou polohou a nadmořskou výškou vhodná pro pěší turistiku a cykloturistiku, v zimě pak pro turistiku na běžkách a sjezdové lyžování i snowboarding v nových areálech na vysoké úrovni, sáňkování 200 m u sjezdovky nebo nad chalupou.

Blízká lyžařská střediska:

Kačenčina sjezdovka - Olešnice v O.h., Hartman - Olešnice v O. h., Čihalka - Olešnice, Olešnice v O.h., Sedloňov, Šerlišský mlýn, Deštné - Na Špičáku, Zieleniec, pod Masarykovou chatou, Deštné v Orlických horách, Nový Hrádek - Panská stráň. Sjezdovky přímo v Olešnici na vysoké úrovni - SKI areál Olešnice, Číhalka - 2km, sjezdovka Chata Juráška pouze 200 m - umělé zasněžování, restaurace. Deštné 10 km.

Turistické výlety:

Šerlišský Mlýn, Masarykova chata - www.orlickehory.net Prales Bukačka - www.orlickehory.net, Jiráskova cesta, Peklo u Nového Města nad Metují www.peklo-nemecek.cz, Přehrada Rozkoš.

Zámky a hrady:

Náchod - www.ceskem.cz, Opočno - www.zamek-opocno.cz, Nové Město n. M. www.zameknm.cz, Ratibořice - www.zamekratiborice.cz, Doudleby, Rychnov n. Kn.

Dále:

ZOO Dvůr Králové - www.zoodvurkralove.cz, V Olešnici jsou 2 hraniční přechody do Polska - Lázeňské město v Polsku - Kudowa Zdrój - Vodní Svět - aquapark - www.kudowa.zdroj.pl, tržnice, Broumovské stěny www.broumovskesteny.cz, Adršpašsko - teplické skály - www.adrspach.cz.

Možnosti koupání:

Možnosti koupání: bazén Deštné v Orlických horách, koupaliště Bystré, aquapark Kudowa Zdroj, koupaliště Dobré, bazén Náchod, koupaliště Náchod, koupaliště Hroška, koupaliště Dobruška, bazén Nové Město nad Metují, rybník Broumar, rybník Špinka, Brodský rybník.

Kontakt a adresa chalupy

Provozovatel:

 • ATACAMA, a.s.
 • Obrovského 402/11, 14100 Praha 4 - Chodov
 • IČO: 25088114

Kontaktní osoba:

 • Jaromír Seidl
 • Hurdálkova 357
 • Náchod 547 01

Adresa chalupy:

 • Olešnice v Orlických horách 083, 517 83
 • GPS: 50°22'27.4"N 16°19'56.6"E